Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Vymena originalneho radia

Vymena originalneho radia 06 Sep 2015 01:15 #1

  • Mikey
  • Mikey's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 58
  • Karma: 0
Ahojte chcel by som sa poradit rozmyšlal som nad kupou tohoto http://www.specialniautoradia.cz/www-specialniautoradia-cz/eshop/3-1-2DIN-DVD-Autoradia-specialni/4-2-Honda/5/142-Specialni-autoradio-s-DVD-a-GPS-Honda-ACCORD-7 či ma niekto skusenosti s niečim podobnym čo som sa dočital na nete tak tie činske z ebayu maju problem s klimatizaciami a tak tak neviem či isť do toho.

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
The administrator has disabled public write access.

Vymena originalneho radia 06 Sep 2015 12:53 #2

  • DworiBak
  • DworiBak's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Accord CW3
  • Posts: 501
  • Thank you received: 25
  • Karma: 9
Problém z ovládáním topení je u dieslového motru,tyto rádi jsou dělané pro acuru tsx a ty dieslovou klimatizaci neviděly.Zkus kontaktovat prodejce,pokud není jen překupník měl by o tom něco vědět.
Last Edit: 06 Sep 2015 12:56 by DworiBak.
The administrator has disabled public write access.

Vymena originalneho radia 06 Sep 2015 13:08 #3

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
presne tak ako pise DworiBak, dieslove maju rekuperaciu tepla, s ktorou tieto cinske radia nevedia pracovat. Preto sa ti napr. v zime rychle nahreje kabina.

Ovela lepsie riesenie je nechat OEM radio ako je a namontovat aftermarket radio ako mam ja napr. Rozdiel vo zvuku neporovnatelny, plus mozes zavriet dvierka, cize nikto nevie, ze tam mas radio.




Alebo ak chces 2DIN multimediu, tak da sa kupit takyto kit tiez.



Alebo Tablet, ak stihnem tento rok, alebo buduci. Da sa to napojit na ovladanie z volantu, zapinanie/vypinanie atd. Na mainstremove tablety ako Nexus 7 su ROMky, priamo naladene pre aplikacie do auta. :super
The administrator has disabled public write access.

Re:Vymena originalneho radia 06 Sep 2015 19:27 #4

  • Mikey
  • Mikey's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 58
  • Karma: 0
No skusim tam zavolat a zistit či je to len priekupnik alebo to niekde naozaj robia a čo mi povie k nafťaku a uvidm chcel som to namiesto originalneho kvôli zachovaniu miesta dosť využivam tie priehradky a asi by mi chybali keby tam dam to 2din alebo radio ako maš ty Chris. Ale chcel som to hlavne kvoli tomu že tam je všetko aj navi a nemusim mat roztahane blbosti po aute nemam to rad ked su tam veci navyše ako navi na skle a tak :) a originalne radio s navi by pasovalo? A ešte jedna vec nefunguje mi menič na cd aj preto zhanam nejake nahrade riešenie

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
Last Edit: 06 Sep 2015 19:29 by Mikey.
The administrator has disabled public write access.

Vymena originalneho radia 06 Sep 2015 20:42 #5

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
tak, ak chces dat 430e cinu, ktora bude asi pravdepodobne strajkovat, tak neni o com. Kedze v aute je velky rozsah teplot a ak to neni dostatocne stavana elektronika, tak to proste neda.

Tak ako to mam ja, mas za 20e ramcek z ciny, do 100e radio a mas to na USB, kvalitativne uplne na inej urovni, moznost neskor pripojit subwoofer a celkovo priprava na upgrade radia.

Navi, je sice mimo, ale v dnesnej dobe ma kazdy smartphone, cize stojan na okno a mas to celkove riesenie 4-5x lacnejsie.


OEM Navi tam das, ale musis aj kabelaz a kto vie co vsetko vymenit + absencia kvalitnych map pre vychodnu europu a zase podpora len CD....
The administrator has disabled public write access.

Vymena originalneho radia 11 Sep 2015 10:29 #6

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Bude na predaj 1 DIN rámeček a autorádio k tomu, ISO redkuciu si nechávam, je ju však možné zakúpiť za pár euro separátne a rovno si ju nechať nakáblovať na hondu (fusion.sk), prípadne to robia určite i niekde v CZ.

Rámik: www.s-world.sk/produkt/auto-hi-fi-prislu...3/571-773-582-16532/

Rádio: www.clarion.com/gb/en/products/2007/audi...f_1158044078157.html

Jedná sa o vysokokvalitné rádio USB zadným vstupom, 6V RCA výstupni (mimoriadne efektívne pre č istý zvuk!), 2way 3 way podporou a mnoho daľšími fuknciami, vzdávam sa ho pretože prechádzam na 2 DIN rádio. Fotky a podobne dodám. K rádiu je plné príslušenstvo, myslím že doma nájdem i krabicu a manuály. Cena za rádio je 60 euro (nové stálo snáď dakedy 300).
Last Edit: 11 Sep 2015 10:29 by Marek S..
The administrator has disabled public write access.

Vymena originalneho radia 11 Sep 2015 14:40 #7

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
naco si komplikovat zivot (kablovanim vo fusion-e) ked to kupis z ebay za par $ :D
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.103 seconds
Powered by Kunena Forum