Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Oficialny servis Vychodne slovensko

Oficialny servis Vychodne slovensko 26 Nov 2015 10:43 #1

  • Zajo
  • Zajo's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2008 CL7 K20Z2
  • Posts: 250
  • Thank you received: 2
  • Karma: 2
Zdravim ,

po kontrole Vin by som mal navstivit autorizovany servis pre vymenu airbagu.

ked ze auto robime vacsinou so svagrom- mechanikom , nenavstevujem origo servis.

moja otazka - aku mate skusenost so autorizovanym servisom v PO alebo v KE ? mozno ina alternativa na vychodnom slovensku?

dakujem ;) :vtec


Honda Accord 2.0 /-2008-\ 30 year edition White Pearl
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 05 Jan 2016 22:53 #2

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
ako si pochodil nakoniec ?
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 06 Jan 2016 09:35 #3

  • Zajo
  • Zajo's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2008 CL7 K20Z2
  • Posts: 250
  • Thank you received: 2
  • Karma: 2
nakoniec- Kosice- rychly servis a zatial spokojnost. objednali diel a do tyzdna uz to bolo tam :)


Honda Accord 2.0 /-2008-\ 30 year edition White Pearl
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 10 Oct 2016 23:06 #4

  • mildi1111
  • mildi1111's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 87
  • Thank you received: 2
  • Karma: 0
Ahoj,keď mne niečo treba chodím do Vranova nad Topľou je tam jeden kučeravý pán 42r a jeden starší machér po 48r,mladý 2ja, osobne dám tomu kučeravému pánovi robiť, menil mi plničku tlaková nádobka pre airbag vymenené asi po mesiaci čakania vraj veľa áut čaká na zvoláváčky, olej motore, prevodovke nastavoval xenóny ... spokojný som čo sa týka ,,obsluhy'' prídeš dnu a nikto si ťa nevšíma pokiaľ sa ty neozveš, vždy som bol pri aute,keď mi ho robil vôbec mu to neprekážalo, porozprávame sa vždy, poriadok tam držia, robia tak aby sa nepretrhli od práce, nepoužívajú momentový kľúč na uťahovanie podvozku, ,,mám to v ruke '' ale urobia to čo majú :)
Last Edit: 10 Oct 2016 23:09 by mildi1111.
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 11 Oct 2016 06:46 #5

  • PaloS
  • PaloS's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 152
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Jeden zásadný rozdiel medzi VT a PO je ten, že vo Vranove už dávno nebola možnosť dostať originál MTF, chladiacu a PSF ..., lejú len Castroly. Aj v jeseni som chladiacu na doliatie, ako pred rokmi na civic PSF a MTF, musel kupovať v PO, kde s tým problém nie je.
Honda Accord sedan 2010 / CU2 MT / Executive / Buran Silver Metallic
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 11 Oct 2016 09:34 #6

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
A druhy zasadny rozdiel je, ze KE aj PO je Cameacar a normohodina prace stoji ako u BMW (40-45E). VT je vyrazne lacnejsi... Taktiez nemaju vo VT problem s instalaciou dielov z druhovyroby ( spojka atd. )
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 12 Oct 2016 13:20 #7

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Mam kamosa co robi v PO v honde a minuly rok som sa ho pytal na MTF tak povedal ,ze nemaju ,ze leju castrol tak neviem ,mozno uz toho roku maju .. Inak servis bud si robim sam ,alebo mi to robi kamos mimo Honda/BMW cenniky :woohoo: diely objednavam z Centralneho skladu :)
The administrator has disabled public write access.

Re:RE: Oficialny servis Vychodne slovensko 12 Oct 2016 13:45 #8

  • DworiBak
  • DworiBak's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Accord CW3
  • Posts: 501
  • Thank you received: 25
  • Karma: 9
mildi1111 wrote:
Ahoj,keď mne niečo treba chodím do Vranova nad Topľou je tam jeden kučeravý pán 42r a jeden starší machér po 48r,mladý 2ja, osobne dám tomu kučeravému pánovi robiť, menil mi plničku tlaková nádobka pre airbag vymenené asi po mesiaci čakania vraj veľa áut čaká na zvoláváčky, olej motore, prevodovke nastavoval xenóny ... spokojný som čo sa týka ,,obsluhy'' prídeš dnu a nikto si ťa nevšíma pokiaľ sa ty neozveš, vždy som bol pri aute,keď mi ho robil vôbec mu to neprekážalo, porozprávame sa vždy, poriadok tam držia, robia tak aby sa nepretrhli od práce, nepoužívajú momentový kľúč na uťahovanie podvozku, ,,mám to v ruke '' ale urobia to čo majú :)
Zrovna ten airbag bych bez momentu nedotahoval, málo dotažena patrona problém,příliš dotažena hrozí utržení šroubů prý výbuchu. Proto jsou šrouby a matice při výměně nové.

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 12 Oct 2016 14:20 #9

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
v PO som kupoval pred 5-6 rokmi Honda MTF a odlievali mi z origo Honda kanistra 20L
The administrator has disabled public write access.

Oficialny servis Vychodne slovensko 12 Oct 2016 14:51 #10

  • PaloS
  • PaloS's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 152
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
MTF som menil tiež ešte pred 5 rokmi na civicu, PSF som bral pred 2 rokmi. Pýtal som sa na ne vo Vranove a nedalo sa. Ale neviem ako je to s MTF, ATF a PSF teraz. Pred rokom som to isté skúšal s oem chladiacou na doliatie do Accorda a zase som to vo Vranove nevedel dostať.
Pár krát som bol so Civicom vo Vranove, s Accim na výmenu patróny airtbagu a potom na prehliadku v kampani, ale bežný si robím sám. S bývalým firemným CRV x-krát. V PO ani v KE som so žiadnym autom na servis nebol, tak neviem povedať. Mám len pomerne čerstvú skúsenosť s už bývalým zamestnancom servisu Hondy KE a ak by som toho chlapíka mal bližšie, tak nepotrebujem iného hľadať.
So Soffy VT mám cca 12 rokov skúsenosť, popísať by sa dalo veľa. 3 autá predali keď som tam poslal ľudí, v lete aj ich šéfa Accord kúpil kamarát, ktorému som ho odporučil, tak aj od iných mám spätné väzby.
Servis odporúčam, len niekedy treba veľa trpezlivosti :)

A opýtam sa vás ešte. Ako to funguje, keď bolo auto ako nové kúpené v Honde, prípadne tam zaregistrované počas servisu po kúpe od iného majiteľa a je vyhlásená nejaká zvolávačka, posielajú oznámenia?
Honda Accord sedan 2010 / CU2 MT / Executive / Buran Silver Metallic
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.090 seconds
Powered by Kunena Forum