Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: centrální zamykání

centrální zamykání 24 Mar 2017 07:26 #11

  • PaloS
  • PaloS's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 152
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
8g má pod zámkom spínač kapoty pre zabezpečovacie zariadenie. Ako píše Miroslav Mitrík vyššie, ak toto signalizuje, že je kapota otvorená, tak smerovky nebliknú aj keď auto sa zamkne, čiže asi nezapne alarm. Na displeji v aute sa predná kapota nezobrazuje nikde. Odhadujem, že na 7g to bude to isté. Ako prvé by som našiel ten 2P konektor a prestriekal ho kontakt sprejom resp premeral, či je medzi vývodmi pri otvorenej kapote (páčka zámku hore) uzavretý obvod. Pri zatvorenej (páčka dole), nesmie byť uzavretý obvod.
Honda Accord sedan 2010 / CU2 MT / Executive / Buran Silver Metallic
Last Edit: 24 Mar 2017 09:12 by PaloS.
The administrator has disabled public write access.

centrální zamykání 29 Jan 2018 13:43 #12

  • Anjarky
  • Anjarky's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Mal som podobný problém.
Na mojom accorde cl7 som mal pri daždivom počasí problém auto zamknúť bezpečne, teda aby blikli smerovky 3x.
Ak som auto nechal len tak pod blokom po čase sa mi na aute spustil alarm... "Riadna sranda " :D
Tiež som skúšal všetky kontakty dverí, tie fungovali správne, lebo svietilo svetlo pri otvorení , aj kufrový snímač som rozobral, prečistil..
Kapotu som skúšal otvárať, zatvárať a aj tak to nebliko 3x a spúšťal sa alarm. Podotýkam, že sa to dialo iba v daždivom počasí.
Takže som dospel k tomu, že musí asi niekde niečo zatekať a robiť skrat alebo niečo podobne. Senzor kapoty, aj kontakty som vyčistil, prestriekal kontakt sprejom no nepomohlo, až potom keď som ho rozobral som zistil, že je puknutý, ( je zanitovaný v držiaku páčky kapoty).
Riešenie bolo odpojenie tohto senzora v predu a doteraz som s tým problém nemal. Možno ak sa dostanem k nejakemu accordu na diely tak to vymením.
Honda civic 6G Hatch
Honda Accord 2,0
The administrator has disabled public write access.

centrální zamykání 31 Jan 2018 17:30 #13

  • Gabriel
  • Gabriel's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 8
  • Karma: 0
Problém se mi podařilo před nedávnem vyřešit. Pod schránkou spolujezdce chyběly relátka, které mají blikání centrálu na svědomí. Asi je vyndal předchozí majitel.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.091 seconds
Powered by Kunena Forum