Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Vyfuk 2.4 Cl9

Vyfuk 2.4 Cl9 18 Mar 2017 20:33 #31

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
No ved si ten vyfuk aj hladam sam, lebo ty okrem tvojich tlmicov a rady, ze si to mam pozvarat si tu absolutne nicim neprispel.
Nic sa zvarat nebude! Zvarany uz bol a nevydrzalo to. Za 50e ti tu nepreplastuju ani jeden tlmic, nenajdes cloveka, co sa s tym bude babrat, za take peniaze. Zivotnost 2 roky... vyhodene peniaze.

Ja sa nepotrebujem vyhovarat, len mapujem riesenia. Ak mas nerez za 3kila sem s nim, ak mas druhovyrobu z ineho auta, kde treba minimum dopasovavat sem s nim,... ak mas mechanika, co mi to preplastuje a zavari do 100e sem s nim. Ak sa ti tu nechce davat linky a kontakty tak neviem, naco tu prispievas. To ze si ho mozem pozvarat som vedel aj bez teba.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 19 Mar 2017 10:06 #32

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
nicim neprispel a ty si co nasiel ? nacenenie od hondy mimo kampan ? hlavne ,ze vacsine majitelov accordov tieto varianty ktore som spomenul stacili a preto som to sem sprva nedaval kedze som to priamo nehladal ,len nato narazil ,lebo som to presne vedel ,ze to by bolo zas kecou ,ze za taky 550e nedas , tak nevymyslaj a nepytaj rady ,napis rovno do nazvu , ze chces do 300e komplet z dopravou znackovy nerezovy vyfuk ktory len nahodis ,lebo ked citam to "minimum dopasovat " ked kazdy dobre vie kolko je stym roboty ,tak uz vidim ,ze aj zalozit keby ho niekto zalozil ako za 300e si mozes nerezovo spravit vies co, to ti tu povie kazdy ... tu mas este lacnejsi ako ten z UK a si to tu ofrfli a povyhovaraj sa co ti nanom nepasuje , do 500e aj zo shipingom na slovensko povodne som ho chcel ked som hladal pred skoro dvoma rokmi ,ale ja som nechcel komplet nerez kvôli rezonovaniu www.ebay.com/itm/TSX-CL9-K24-STAINLESS-H...AOSwdGFYs4th&vxp=mtr mas to aj z navodom na instalaciu ...
Cos a tyka inej druhovyroby ,co komu brani kupit 2x tlmic na A6G na CR-V ci inu znacku auta len aby rozmer sedel a dopasoval kolenami a uchytami ,taka druhovyroba stoji desiatky eur a tych 5 rokov vydrzi ,alebo aj keby si kupim plech a vezmem autogen ktory ma doma kazdy druhy dneska ,mat nato cas tak si to spravim za par eur a vydrzi to 3-5 rokov urcite ,kopu chalanom to vydrzalo do dnes opravovane a tebe nie ,sorry ,ale asi tito robila opica ... kontakt na kamosa kludne dam ak mi povie ,ze mozem jeho kontakt rozdavat a kedze je to kamos tak mi to urobil ,inak take drobne veci nerobi ..

To Chris : pozri ja si cas spravim a rad pomozem ,poradim to vie dost ludi v mojom okoli ,ale toto co sa tu kolkokrat predvadza za divadlo o toto uz nemam zaujem , keby sa naozaj hladalo a nespekulovalo len ako usetrit na niecom nacom sa moc neusetri ,uz ho ma doma to vies tiez ...

inak prajem skore najdenie vyfuku
Last Edit: 19 Mar 2017 10:19 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 19 Mar 2017 10:53 #33

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Ty mas original diagnozu. Konecne pochop, ze ten vyfuk sa prevarat proste nebude, nevidel si ho, nevies v akom je stave, ja ano. Rady ako "dopasuj tlmic, zavar, daj dakomu prevarit kolena" pre mna maju hondotu 0, lebo to je to, co napadne uplne kazdeho ako prve. Ja potrebujem vediet konkretny typ tlmicka, jeho rozmery, kde objednat, skusenosti (vydrz, hluk), kde to dat spravit, cenu prace atd. Ano mozem si to vygooglit aj sam, liezt pod auto a premerat a moze to spravit kazdy majitel accordu alebo si to proste precita v teme vyfuk a nemusi robit research... Ako vravis, kopu ludi to riesilo a kopu este bude, tak som cakal nejaky normalny feedback.

www.vyfuky-kozel.eu/ "Pane to mi tu s tym uz nechodte, to sam mi neoplati znova robit, to radsej vymenim 3 vyfuky na felicii a mam to skor a za raz tolko penazi" ...tolko k prevaraniu v KE a okoli, tu su vseci za vodou, tu nikto nepotrebuje robotu.

Ty si fakt myslis, ze som nevidel treti link na ebay.com ( stale cakam na ten link z ebay.uk, len treba hladat) ? Takze to mame 273+200 posta + 94 DPH + 20 clo = 587E Kde je ten vyfuk, za 300-500E, ci uz nerez alebo lacny smejd ozaj nevidim...
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 19 Mar 2017 16:50 #34

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
.. ani nic ine som necakal , s tym pristupom aky mas sa nebudem cudovat ked za pol roka vytihnes toto tema zas ..
.. to co ty chces ti domou nikto a nikdy za tvoju predstavu ceny nedonesie ,to uz pochop ty a zobud sa konecne ..
vacsina majitelov accordov to pochopila a bud si nechali opravit svoj ak neslo kupili pouzity ktory sa opravit dal ,
alebo kupili OEM novy z UK a par z nich si nechali zbuchat nieco ako mam ja ,alebo kupili komplet nerez ..

..tak mozes ofrflat aj tento ako si ofrflal vsetky moznosti ake ti tu niekto dal a tym ukoncujem debatu o tvojich predstavách ... www.ebay.de/itm/Fox-Auspuff-Edelstahl-Du...7:g:KIoAAOSwNnRYku42

www.ebay.co.uk/itm/FOX-Sports-Exhaust-Mu...8:g:JXsAAOSwBLlVFBhp
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 20 Mar 2017 08:57 #35

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Dakujem za link na koncovu cast FOX, je uz sice na druhej strane tohto threadu ale aspon daco k veci :)

Ja vidim ake su moznosti, len stale cakam, ze tu pastnes tie linky, ktore vsetko zachrania a rovno to objednam:
i-vtec wrote:
co vam brani si zohnat catchback z Ebay za 300-500e ,alebo nejaky pozinkovany smejd co zhnije do 4 rokov za 300e ... nechapem co sa tu riesi ..
Last Edit: 20 Mar 2017 08:57 by scream.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 20 Mar 2017 14:33 #36

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
toto tu pisem cely cas ,bolo to hlavne myslene v zmysle ,ze ked chces za kazdu cenu tlacit cenu tak sa da kupit nieco lacnejsie na podobny model ci nerez ci UNI ci druhovyrobu ako Magnaflow ,FOX ,OBX a pod.. tie su na kopu iných modelov aj o polovicu lacnejsie a dopasovat to sa da vzdy .. co ty odmietas a otom sa tu natahujeme .. proste to co ty chces neexistuje a to pisem od zaciatku .. zadna zachrana neni a ani nebude ..
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 20 Mar 2017 23:34 #37

  • jacker2
  • jacker2's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Honda Accord 2,4 cl9
  • Posts: 316
  • Thank you received: 3
  • Karma: -1
ze nerezovy exhaust ma plechovy zvuk mna asi jebne kks i vetec neviem co pijes ale uz to nepi :D vysledny zvuk ti urobi vzdy tlmic a hlavne hrubka materialu s ktoreho je vyfuk....a co sa tyka prace tak je vela majstrov co spravia vyfuk na mieru pozvaraju a vide to nejak 650€ dokonca jeden tu v trencine to ma ako hoby :) zvara nerezove rami a kkciny ....
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 21 Mar 2017 08:46 #38

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
presne, druh materialu a hrubka robi zvuk a este ci je priechodny ci nieje ,ale ja hovorim o rezonovani ,lebo klasicky priechodny celonerez bude vzdy rezovovat v nízkych otackach viac ako OEM a to je ten "plechovy zvuk" ,ono mozno ked tito reve na plne gule a ty sedis vo vnutry tak to mozno nepocujes :D tie moje koncovky su len koncovky z polmetrom nerezovej rury a a pri padani otacok to i tak malinko rezonuje ,kde este cely vyfuk z nerezu zo zvodami , mal som celonerez zo zvodamy na troch autach a viem to porovnat zo sériou neboj sa :) a viem ,ze na bezne jazdenie uz by som celonerez nechcel ...

o tom ,ze sa to da pozvarat dobre viem mne to hovorit netreba :) staci len vybrat vhodne koncovky ..
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 21 Mar 2017 08:57 #39

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
i-vtec wrote:
toto tu pisem cely cas ,bolo to hlavne myslene v zmysle ,ze ked chces za kazdu cenu tlacit cenu tak sa da kupit nieco lacnejsie na podobny model ci nerez ci UNI ci druhovyrobu ako Magnaflow ,FOX ,OBX a pod.. tie su na kopu iných modelov aj o polovicu lacnejsie a dopasovat to sa da vzdy .. co ty odmietas a otom sa tu natahujeme .. proste to co ty chces neexistuje a to pisem od zaciatku .. zadna zachrana neni a ani nebude ..

Ale sak tu daj do marie dajaky link konecne. Daj dajaky dual catback na podobne auto za 300E s postou na slovensko. Bude alternativa, zvazime, porovname rozmery, cenu a uvidime. Bo ja jednak neviem po nemecky, co pri EU trhu je dost obmedzujuce a proste to neviem najst.
Last Edit: 21 Mar 2017 08:58 by scream.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 21 Mar 2017 12:22 #40

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
co mas tym nerez catback do 300e s postou na slovensko ? to kde si cital , do 300e s postou si mozes tak vies co z nerezu handricky na lestenie kupit ,uz ti to pisem po sty raz za 200e tak 2x druhovyrobu od bosalu co aj viem na EP2 napríklad ten najdes vsade mozne aj v autokelly a za kilo prisposobit ... okolo 300e nejaky sinle pipe nerez z upravemnim ...
do 500e nerez dual z dopravou , napr. na S2000,accodr atd je tam toho po.... ,si zas nemysli ,ze ja ti budem vyhladavat vyfuky a ty budes tu furt mlet ten drist o nerezu do 300e ,ako uz sa skonsoliduj .. mas Google tak si preloz stranky staci kliknut do listy ,dnes to vie robit uz aj 10 rocny .. chces vyfuky do 300e zo vsetkym ,kup si ten co predava FD a nechaj si ho za kilo opravit niekym kto nema lave ruky a nie je z Kosic ..

www.ebay.com/itm/Honda-S2000-S2K-Ap1-Ap2...%26sd%3D301962213401

www.ebay.com/itm/00-01-02-03-04-05-06-07...%26sd%3D301962213401

www.ebay.com/itm/4-5-BURNT-MUFFLER-TIP-S...%26sd%3D361260030882

www.ebay.com/itm/4-TIP-MUFFLER-RACING-CA...AOSwdGFYt5cD&vxp=mtr

www.ebay.com/itm/4-MUFFLER-TIP-STAINLESS...AOSwtfhYr4qL&vxp=mtr
Last Edit: 21 Mar 2017 12:25 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.103 seconds
Powered by Kunena Forum