Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: accord 7g 2.4 manual

Re:accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 18:50 #11

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Sedan je oveľa tuhší - priama skúsenosť mal som obe verzie.
Iste je ze sériový podvozok je skôr komfortný ako športový obe verzie.

Zrovnávať ATR a A7g v sérii sa nedá. A7g sa dá porobiť ale stojí to cash s za 5500 zabudni ze ti niekto predá auto v normálnom stave a s úpravami.

A ta daň co počítač by mala byt správne , tak si počkaj a dovez niečo ;)



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 19:49 #12

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Chris wrote:
i-vtec wrote:
.... lepsia stabilita auta v zatackach a celkovo vo vyssich rychlostiach , o kufri ani nehovorim,tam naladujes....

dobra blbost, ved sedan ma ovela tuzsiu karoseriu ako sedan a sedi aj lepsie ci chces alebo si len myslis + je lahsi. B)

Prakticky ale urcite neni ako tourer. To je samozrejme jasne.

ja som o tuhosti nic nepisal tam sa vie tourer vlnit to snad jasne ,ale sa spytaj markosa ocom hovorim ked pisem o stabilite ,
on to zistil hned po kupe :D .. hovorim o stabilite zadku ,ktory sedi jak pribyty vdaka tej vahe vzadu a sirsiemu razvoru :rock
Last Edit: 30 Oct 2016 19:57 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 20:30 #13

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
na ATR sa prosim vykasli ten ta zrujnuje :D ... ked uz mas taky limit ,hladaj hlavne stav nie karoseriu ci motor ... stav je pri accorde najdolezitejsi lebo to fakt nieje lacny spas ked zacnu veci odchadzat ...zas oproti inym znackam to je relativne lacne vozenie .. aj ked niekedy ma fascinuju ceny dielov ktore sa daju zrovnat z cenami na BMW a to uz moc klasickou hondou nevonia ,ak si mal economa tak na tvojom mieste kaslem na accorda a siel by som do civica 2007 tam to taky masaker nebude , napriklad aj sedana www.tipcars.com/magazin-honda-civic-seda...jce-ufouna-4824.html ,ma vybavu je pohladny, spolahlivy ,dobre sa snim jazdi sporteba sa da aj za 6l ked si zvyknuty na ekonoma .. kamos ma ufona vo fulke zo sklom na streche a dokaze jazdit po presove aj pod 6l ...,priestoru je v civic sedan by som povedal rovnako ako v accorde sedan ,kedze ma civic vecsi rozvor o 30mm co je paradox kedze je to nizsia trieda ako accord .. akorat kufor je o 80l mensi ako ma accord .. ja osobne som ho kedysi hladal ,ael nebolo ich vobec tak som kupil ufona www.autobazar.eu/honda-civic-18-ls-id9426933.html inak zla volba to za ten peniaz vobec nieje ,popripade ak sa ti nespati Ufon tak co sa tyka praktickocti je natom este lepsie a spolahlivost rovnaka.. www.autobazar.eu/honda-civic-18-vtec-comfort-id9389227.html www.autobazar.eu/honda-civic-18-vtec-sport-id9207099.html
Ked mas taky rozpocet by si mal zvazit ci fakt nieje vhodnejsi civic ktory je lacnejsi na cene aj na servise ..
po vlastnych skusenostich z accordmi sa mi niekedy fakt cnie po civikoch a ich plusoch ..
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 20:47 #14

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
já třeba kupoval accord z itálie,byl z lombardie takže žádná sůl a ani slanej vzduch od moře a podvozek super,žádná rez nikde.z německa nic nebrat,to jsou solničky před smrtí
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 22:09 #15

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
to musim potvrdit moj CTR bol tiez z IT a bol zo spoda ako novy ,doslova a takto vyzeral aj vtych nahlbsich strbinach ... len nie kazdy sa tam chce terigat taku dialku riesit cla a kde co nehovoriac o fico dani a sice mas peckovy stav ,tak sol ho aj tak neminie a ak si to spocitas tak das len za prihlasenie papiere a dovoz cez 2000e takze by to musela byt luxusna cena aby zohnal takeho tam za max 4000e i len v taliansku ,mozno este tak prejst tam ,zabavene auta a poskodene ,kde vymenis par dielov a mas Topku ..


Last Edit: 30 Oct 2016 22:13 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 31 Oct 2016 19:54 #16

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Ficodaň sa má zrušiť, podla mna by stálo za to počkať.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 31 Oct 2016 23:18 #17

  • TiBi
  • TiBi's Avatar
  • Offline
  • Junior Member
  • Posts: 23
  • Karma: 0
ak by sa zrušila ta fico daň tak by som počkal a navýšil rozpočet, čo sa týka tich civikoch žial niesu my akosi po chuti.

Môj sen je accord, pri najhoršiom by som šiel po dvojlitriku.
The administrator has disabled public write access.

Re:accord 7g 2.4 manual 01 Nov 2016 05:14 #18

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Múdro, ak tak radsej zachovalý dvojliter ako rozbitú 2.4 ki


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 01 Nov 2016 11:46 #19

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
to ano to sa pripajam stav je vzdy na prvom mieste ,ale ja v buducne urcite nesiahnem po accorde to uz viem ... ,
ale po nizsom segmente ..
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 01 Nov 2016 20:11 #20

  • Kmoda
  • Kmoda's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 126
  • Thank you received: 1
  • Karma: -1
i-vtec wrote:
Chris wrote:
i-vtec wrote:
.... lepsia stabilita auta v zatackach a celkovo vo vyssich rychlostiach , o kufri ani nehovorim,tam naladujes....

dobra blbost, ved sedan ma ovela tuzsiu karoseriu ako sedan a sedi aj lepsie ci chces alebo si len myslis + je lahsi. B)

Prakticky ale urcite neni ako tourer. To je samozrejme jasne.

ja som o tuhosti nic nepisal tam sa vie tourer vlnit to snad jasne ,ale sa spytaj markosa ocom hovorim ked pisem o stabilite ,
on to zistil hned po kupe :D .. hovorim o stabilite zadku ,ktory sedi jak pribyty vdaka tej vahe vzadu a sirsiemu razvoru :rock

Jestli myslíš tenkrát tu debatu na H-C,tak už si ale nedočetl ten důvod čím to bylo a to byli pneu. Myslím že psal když přehodil pneu ze sedana na Tourer a obráceně,tak se z Toureru stala uplavaná skříň....
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum