Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Xcarlink

Xcarlink 24 Aug 2015 17:51 #1

  • Dan
  • Dan's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 61
  • Karma: 0
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 24 Aug 2015 18:13 #2

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
ono je to fajn, ak si spokojny s kvalitou OEM audia, co je v accorde.

Ak planujes vylepsit zmysluplne audio, teda vytlmit predne dvere, vymenit repro za nejake komponentne a pridat subwofer a hlavne zosik. Tak jedine domontovat radio ako mam ja.

z Ebay kupis za 15e ramik a druhe radio s USB, bluetooth a co len chces. Uz to tu par chalanov ma. Ivan, Palino atd.


The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 25 Aug 2015 19:19 #3

  • Dan
  • Dan's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 61
  • Karma: 0
no aj to je dobra rada :) len som nikdy neobjednaval z ebay-u a moc sa mi do toho neche
ale inak si mi dal brouka do hlavy nove radio repraky zosik subak a bolo bi to lepsie ako ten xcarlink
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 25 Aug 2015 19:30 #4

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
btw. mozno bude napredaj moje alpine radio s komplet ramikom a kabelazou, kedze ak sa konecne odhodlam, tak spravim upgrade z upgradu. (chcem namotnovat tablet totiz + USB zvukovka s optikou atd).

Plus ak chces nieco , co nezabiera miesto a nepotrebujes rezervu, tak ja som mal v Acco totok a je napredaj.

www.hondacc.eu/forum/predaj-car-hifi-mul...ofer-do-rezervy.html

Ak by si bol z okolia z BA, tak mozes dojst vyskusat, bud u teba, alebo u mna. (prehodim za chvilu).
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 27 Aug 2015 16:14 #5

  • Patrik
  • Patrik's Avatar
Dan - reagujem na tvoj prvý príspevok. Xcarlink je super vec. Sám ho vlastním a plne využívam. V podstate cd v mojom aute ani nenájdeš. mal som spočiatku plno cdčiek v aute ale prestalo ma to baviť. niektoré prečítalo, niektoré napálené nie a pod.
V xcarlinku mám bud USB klúč alebo sdčky a dám si tam hoci každý deň čo chcem. Jediná vec, ktorú musíš dodržať pri využívaní XCL je, že musíš vytvoriť súbory na disku s označením CD01, CD02........atď podľa veľkosti a každý súbor musí obsahovať max. 100 pesničiek. V zásade nič komplikované a zaberá to minimum miesta. Kvalita zvuku záleží od toho, v akej kvalite stiahneš súbory.
Som max. spokojný. OEM rádio na CD radšej nekomentujem.
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 29 Aug 2015 23:18 #6

  • jacker2
  • jacker2's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Honda Accord 2,4 cl9
  • Posts: 316
  • Thank you received: 3
  • Karma: -1
osobne by som riesil obist oem radio a urobit vlastnu zostavu pretoze ten zvuk s oem radia a repro je proste des :(
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 30 Aug 2015 21:15 #7

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
asi tak , Xcarlink je dost pravdepodobne, ze bude blbnut.
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 30 Aug 2015 21:46 #8

  • Patrik
  • Patrik's Avatar
Jacker 2 - aj to je riesenie. Ja nie som az taky narocny na hudbu. Ja som s nimi spokojny. Niekomu to nemusi stacit co chapem.

Chris ak to mam posudit tak xcarlink aspon mne nezvykne blbnut, resp. nie je o nic horsi ako oem CD.
Stalo sa mi ale zopar krat ze sa mu nechcelo nacitat usb key ale vypol a zapol som radio a vybavene. To su ale take chybicky co ani neriesim. (Pri veskerej technike som sa naucil byt trpezlivy, inak by bolo uz vsetko rozbite)
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 31 Aug 2015 08:10 #9

  • jacker2
  • jacker2's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Honda Accord 2,4 cl9
  • Posts: 316
  • Thank you received: 3
  • Karma: -1
ja som mal yatour tiez sa mi ar krat stavalo ze nenacital usb pripadne som sa nemohol stoho dostat cize neslo prepnut ani radio az po vytiahnuti usb to slo....sak jasne ked ti staci ta kvalita je to jednoduche
The administrator has disabled public write access.

Xcarlink 06 Oct 2015 12:14 #10

  • Dan
  • Dan's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 61
  • Karma: 0
nazdar chcem sa spytat ako sa da prepinat na original radii mezdzi jednotlivimi CD ktore mam vytvorene na USB ????
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum