Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Vyfuk ma k24

Vyfuk ma k24 05 Feb 2016 09:03 #1

  • Rusinho
  • Rusinho's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 84
  • Karma: 0
Ahojte chalani
Chcem sa opytat na moj vyfuk co mam na mojej acci.Ked som kupoval som to neriesil a myslel som si ze ma byt taky sportovy sak je to k24 as pokym v honde nebola ties jedna acci k24 a ta bola uplne tichucka,takze som zistil ze k24 ma byt ticha od vyroby. :-D

Ked som mal auto na zdvihaku som pozrel a mam tam napisane ci uz na tlmicoch alebo na stredovom vyfuku HONDA SANKEI!!!Co je to za vyfuk pozna to niekto co to je zac?
Riesim to preto lebo bude rodina ,dost to huci ale zase ma to krasny zvuk ale lezie mi na nervy!! :side:

Attachment image.jpg not found



Attachment image-2.jpg not found

Attachments:
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 05 Feb 2016 13:42 #2

  • FD
  • FD's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2003 Honda Accord Type-S 6MT
  • Posts: 202
  • Thank you received: 5
  • Karma: 4
Je to original Honda... takže nerozumiem tvojmu príspevku.

Zhodil som OEM výfuk a taktiež je Sankei... každé je OEM je Sankei
2003 Honda Accord Type-S 6MT
K&N performance air intake, Skunk2 Megapower exhaust system,PLM K-Series Header (4-2-1) TSX HEADER,Ingalls USA Adjustable Rear Camber Kit,Eibach Pro Kit/Bilstein -30mm/-30mm, Japan Racing JR15 225/40 8,5JJ x 9,5JJ R18 Goodyear F1 Asymmetric 2
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 05 Feb 2016 13:44 #3

  • FD
  • FD's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2003 Honda Accord Type-S 6MT
  • Posts: 202
  • Thank you received: 5
  • Karma: 4
A vlastne čo na tom OEM výfuku je športové ? :D tiež mam na tom koncovky nahodené a nehučí to teda vôbec ( teda nehučal, už ho nemam na aute )... auto bolo tiché a jedine čo je počuť je motor na obmedzovači :) ....

Ak TI to huči tak že to nie je normalne, tak si skontroluj či už nie je KO ... inak je to všetko v poriadku
2003 Honda Accord Type-S 6MT
K&N performance air intake, Skunk2 Megapower exhaust system,PLM K-Series Header (4-2-1) TSX HEADER,Ingalls USA Adjustable Rear Camber Kit,Eibach Pro Kit/Bilstein -30mm/-30mm, Japan Racing JR15 225/40 8,5JJ x 9,5JJ R18 Goodyear F1 Asymmetric 2
Last Edit: 05 Feb 2016 13:45 by FD.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 05 Feb 2016 14:14 #4

  • Rusinho
  • Rusinho's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 84
  • Karma: 0
Na tom vyfuku je sportovy ten zvuk!!a urcite ten zvuk nieje sposobeny zlym stavom vyfuku ten je v dobrom stave.1.2 robena emisna vsetko OK.

To ze je to original honda vyfuk my povedal aj mechanik v honde a v zapeti ked som odovzdal auto na stk do hondy veduci servisu si odomna pytal karticku od vyfuku lebo ze je to sportovy vyfuk.
Preto sa pytam a neviem zistit preco tak sportovo znie ked ina k24 je ticha ale vyfuk je pritom v poriadku a vraj je original honda.
Ked sa dostanem k tomu natocim video ako to huci
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 05 Feb 2016 14:59 #5

  • FD
  • FD's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2003 Honda Accord Type-S 6MT
  • Posts: 202
  • Thank you received: 5
  • Karma: 4
No tak pan na STK mi pripomina policajtov.... ktorí ani sami nevedia za čo môžu a nemôžu brať pokuty a ako skúšať ľudi... ale oka...

Séria :


"Športovy vyfuk" :


Je to čista seria len s tymi koncovkami... športove na tom nič nie je, nemusiš sa bať... skus dať dole tie pridane koncovky či to bude znieť tak isto....
2003 Honda Accord Type-S 6MT
K&N performance air intake, Skunk2 Megapower exhaust system,PLM K-Series Header (4-2-1) TSX HEADER,Ingalls USA Adjustable Rear Camber Kit,Eibach Pro Kit/Bilstein -30mm/-30mm, Japan Racing JR15 225/40 8,5JJ x 9,5JJ R18 Goodyear F1 Asymmetric 2
Last Edit: 05 Feb 2016 15:01 by FD.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 07 Feb 2016 23:41 #6

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
ak huci tak uz niekde fuci ako mne teraz ,dieru neuvidis tu musis pocut a niekedy to je na viacerych miestach takze to bude tazsie lokalizovat ,ale bude uz nacaty hlavne z vnutra odkial tieto vyfuky hrzaveju najsamprv z vody v benzine ... takmer kazdemu hrzdavie na rovnakom mieste bud pod zadnym drziakom alebo v hornej casti tlmica ,ak by si chcel poom niekedy predavat vyfuk napis mi .


Last Edit: 08 Feb 2016 09:25 by Chris.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 08 Feb 2016 00:29 #7

  • FD
  • FD's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2003 Honda Accord Type-S 6MT
  • Posts: 202
  • Thank you received: 5
  • Karma: 4
Ja ho budem predávať, ale nie za 5 korún.
2003 Honda Accord Type-S 6MT
K&N performance air intake, Skunk2 Megapower exhaust system,PLM K-Series Header (4-2-1) TSX HEADER,Ingalls USA Adjustable Rear Camber Kit,Eibach Pro Kit/Bilstein -30mm/-30mm, Japan Racing JR15 225/40 8,5JJ x 9,5JJ R18 Goodyear F1 Asymmetric 2
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 08 Feb 2016 11:29 #8

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
tak az budes ,pofot a napis cenu :super
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 08 Feb 2016 15:31 #9

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Presne ako pise i-vetec, zacina to na tych spojoch hore. Da sa tam strcit ruka a budes citit, ci sa ti na tom spoji uz otvara alebo este nie. Ja som to dal na tom spoji prevarit lebo bol hlucnejsi, 2 roky bol pokoj a teraz sa uz asi definitivne rozpadol tlmic z vnutra. Na pohlad nic nezisits ale pocut to je teda riadne... a pritom by nikde nemala byt diera.

Co sa tyka novych tlmicov v honde prava strana 300E lava strana 300E :)

Druhovyroba sa nerobi, maximalne daco dopasovat a to ani pan boh nevie aky to bude mat zvuk.

Ked je vyfuk v top stave tak motor huci len ako vysavac, ziadne duenenie ani rezonovanie nie je pritomne.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 09 Feb 2016 03:20 #10

  • FD
  • FD's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2003 Honda Accord Type-S 6MT
  • Posts: 202
  • Thank you received: 5
  • Karma: 4
Keď sa k tomu dostanem tak pošlem foto
2003 Honda Accord Type-S 6MT
K&N performance air intake, Skunk2 Megapower exhaust system,PLM K-Series Header (4-2-1) TSX HEADER,Ingalls USA Adjustable Rear Camber Kit,Eibach Pro Kit/Bilstein -30mm/-30mm, Japan Racing JR15 225/40 8,5JJ x 9,5JJ R18 Goodyear F1 Asymmetric 2
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.103 seconds
Powered by Kunena Forum