Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Accord Tourer 2.2 ctdi (7g)

Accord Tourer 2.2 ctdi (7g) 15 Feb 2016 23:52 #11

  • ScareCrow
  • ScareCrow's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 9
  • Karma: 0
Chris wrote:
ScareCrow wrote:
Bud 6G sedan alebo 7G hatch

ako civic ? :ohmy: :dry: :thinkk :blink:

To ma aky zmysel ? Z relativne bezpecneho auta do pojazdnej rakvy bez komfortu a vsetkeho. Akurat je to lahke, tak to ma lepsiu dynamiku.

Do mojej prace sa mi hodi benzin viacej nez diesel a Accorda som kupoval kvoli tomu lebo som si myslel, ze do prace budem potrebovat velke auto.. ale pomaly zistujem, ze to tak vobec nieje, tak chcem prejst zas na nieco mensie. Zacinal som na Seat Arosa :D to bolo prilis male, potom som mal Audi A4 Avant, to bolo super ale bolo v hroznom stave (niekolko havariek a podobne) a teraz mam Accorda ale je to pre mna prilis moderne a zbytocne velke.
The administrator has disabled public write access.

Accord Tourer 2.2 ctdi (7g) 15 Feb 2016 23:56 #12

  • ScareCrow
  • ScareCrow's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 9
  • Karma: 0
i-vtec wrote:
a motorizacia ?,trosku nechapem dovod predaja pokial nechces este zazit poriadny motor v benzine cize K20 ci B16 pokial to uplne zabalis a kupis autobus :woohoo: ,ak mas problemy s parkovanim dokup si parkovacie senzory .. CM2 je najlepsia karoseria aku som kedy mal a to som mal EP2,3,MB6,EK4, a ine karoserie . ,, sice tourer je dlhy ,ale mal som uz 5metrove auto a snim sa mi vdaka paradnemu riadeniu zo super posilovacom a parkovacim senzorom parkovalo v meste ako je Plzen najlepsie zo vsetkych aut co som mal... sam som zistil ,ze na velkosti tak nezalezi ako na drobnostiach a mozem si dovolit tvrdit ze tourer je aj oproti EP3 a inym kratkym karoseriam v zatackach na zadok istejsi a neuskakuje mu tolko vdaka tazsiemu zatku a lepsiemu rozlozeniu vahy .. :) inak ten tvoj je fakt pekny ,pokial nechces K20,24 tak by som nemenil :)

Skoro vsetky 6G su econo auta takze to by mi bolo snad uplne jedno; jednu Hondu Civic s B16 motorom uz mam ale tu do prace pouzivat nechcem. Tiez som zvyknuty na vselijake auta a ako som povedal Chrisovi- Accord je pre mna prilis moderny a zbytocne velky; chcel by som nieco mensie a starsie. Na Accorde sa mi krasne jazdy a je to super auto ale proste nepotrebujem take nieco do svojej prace.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.083 seconds
Powered by Kunena Forum